Menu Zamknij

Dzień Pracownika Socjalnego w CUS Stawiski

Pracownicy CUS obchodzą dzień pracownika socjalnego

tort z okazji dnia pracownika socjalnego21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w dniu 22.11.2021 r. Pani Izabela Wasilewska Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Stawiskach wraz z Panią Małgorzatą Mroczkowską p.o. zastępcy Dyrektora Centrum Usług Społecznych w Stawiskach spotkały się z pracownikami tej jednostki, aby podziękować za pracę na rzecz mieszkańców naszej gminy. Wszyscy otrzymali skromne podarunki wraz z kwiatami oraz wspólnie skosztowano pysznego tortu z tej okazji.

Pamiętałyśmy o pracownikach, którzy nie świadczą już pracy zawodowej w naszej instytucji, a pracowali w Ośrodku Pomocy Społecznej w Stawiskach. Z  kwiatami i życzeniami dotarłyśmy do ich domów. Nasza wizyta okazała się miłym zaskoczeniem, któremu towarzyszył serdeczny uśmiech i łzy wzruszenia.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, które jest świętem wszystkich osób pracujących na rzecz potrzebujących pomocy, składamy Paniom serdeczne życzenia oraz podziękowania.

Dziękujemy za troskę i serce, jakie wkładają Panie w codzienną pracę, w niesienie pomocy innym, za zrozumienie drugiego człowieka oraz życzliwość i wrażliwość.

Życzymy, by nigdy nie zabrakło Paniom energii, ciepła i wytrwałości. Niech każdy dzień przynosi poczucie spełnienia oraz satysfakcję osobistą i zawodową.

Życzy Dyrekcja
Centrum Usług Społecznych w Stawiskach