Menu Zamknij

„Nie jesteś sam!” – grupa wsparcia dla osób z niepełnosprawnością i opiekunów

Baner grupy wsparcia pod nazwą nie jesteś sam

logotypy

Jesteś osobą z niepełnosprawnością ? Opiekujesz się osobą z niepełnosprawnością? Chcesz zmienić swoje życie lub jej na lepsze? Lepiej nie mogłeś trafić!

Pomoże Ci w tym grupa wsparcia „Nie jesteś sam”. Jest to okazja, by wymienić swoje doświadczenia z innymi osobami, które przeżywają podobne wyzwania, trudności. To też szansa, by szukać rozwiązań ale też zwyczajnie być ze sobą. Nie narzucamy tematów, które omawiamy. To od uczestników zależy o czym chcą mówić, jaki temat poruszyć na organizowanych spotkaniach.

Spotkania w ramach grupy wsparcia prowadzić będzie Pan Adam Kujawa – społecznik, osoba związana ze środowiskiem od 1993 roku. Instruktor Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, Trener Umiejętności Społecznych, osoba wymieniona przez Stowarzyszenie Integracji spośród 100 najbardziej wpływowych w Polsce osób z niepełnosprawnością.

„Nie ma czegoś czego nie da się zrobić. Trzeba tylko poświęcić temu odpowiednią ilość czasu i przede wszystkim chcieć”.

Odbiorcami projektu są osoby z niepełnosprawnościami oraz ich członkowie rodzin/ opiekunowie.

Pierwsze spotkanie planowane jest 27 maja 2023 r. w Centrum Usług Społecznych w Stawiskach przy ul. Polowej 26.

Zapisy możliwe są osobiście w Centrum Usług Społecznych w Stawiskach ul. Polowa 26 oraz telefonicznie pod numerem telefonu 86 273 81 72.

Deklaracje uczestnictwa w projekcie wraz z wymaganymi dokumentami należy składać do Centrum Usług Społecznych w Stawiskach, ul. Polowa 26, 18-520 Stawiski.

Osoba odpowiedzialna za realizację projektu – Joanna Rogińska nr telefonu 86 273 81 72.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach z Adamem Kujawą!