Menu Zamknij

Warsztaty z psychoterapeutką – praca i wychowanie dzieci z ADHD

NA obrazku widać kobietę, prawdopodobnie matkę dziecka z ADHD na wizycie u doktora

logotypy

Zapraszamy na bezpłatny cykl 6 spotkań służący zapoznaniu się z problematyką dotyczącą nadpobudliwości psychoruchowej u dzieci. Omówione zostaną typowe problemy związane z nadpobudliwością dziecięcą, dotyczące nie tylko dziecka ale jego otoczenia społecznego; kolegów, rodziców, nauczycieli.

Warsztaty adresowane są do rodziców (opiekunów), którzy wychowują dzieci sprawiające problemy wychowawcze, zwłaszcza rodziców dzieci z ADHD i dziecięcymi wybuchami złości. Zapraszamy również nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych.

Warsztaty poprowadzi Agata Kumaniecka – absolwentka psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła 4 letnie szkolenie w zakresie psychoterapii i roczny kurs psychoterapii dzieci i młodzieży. Pracuje jako psycholog w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim oraz w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bielsku Podlaskim oraz jako psychoterapeuta w prywatnym gabinecie w Białymstoku. Przez kilkanaście lat pracowała w Ośrodku Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Eureka w Białymstoku.

Pierwsze spotkanie planowane jest 24 lipca 2023 roku w Centrum Usług Społecznych w Stawiskach przy ul. Polowa 26 w godzinach 15.00 – 18.00.

 Zapisy odbywają się osobiście w Centrum Usług Społecznych w Stawiskach lub pod numerem telefonu 86 273 81 72.

Deklaracje uczestnictwa w projekcie wraz z wymaganymi dokumentami należy składać do Centrum Usług Społecznych w Stawiskach, ul. Polowa 26, 18-520 Stawiski.

Osoba odpowiedzialna za realizację projektu – Joanna Rogińska nr telefonu 86 273 81 72.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach!